גרירת אופנועים

גרירת אופנועיםגרר הינו רכב המשמש לצורך גרירת אופנוע תקול ליעדו, בדרך כלל היעד הוא המוסך. עלות גרירת אופנועים משתנה בהתאם ליצרן ודגם האופנוע, בהתאם למשקל שלו, למצב המכאני וסוג התקלה ועוד. המחיר יכול לנוע בין 80 ₪ למעל 300 ₪ לגרר.

כאשר יש לכם מקרה חירום, ודאו שגרירה כלולה בפוליסת הביטוח שלכם ובסיוע הדרכים שלכם. אם אין לכם ביטוח גרר לאופנוע, תצטרכו להזמין חברת גרירת אופנועים פרטים שתיקח את המושכות לידיה. אל תנסו לגרור אופנוע בעצמכם, במיוחד אם מדובר באופנוע כבד. מעבר לכך שאתם עלולים להפיל אותו ולגרום להרחבת הנזק, הגרירה העצמית גם יכולה לפצוע אתכם. 

מהם היתרונות של גרירה מקצועית לאופנוע?

שירות גרירה יכול לעזור לכם להחזיר את האופנוע לכביש מהר יותר, במיוחד אם הפוליסה שלכם כוללת שירות סיוע בדרכים ופתרון תקלות בדרכים. יתרון נוסף הוא ששירות גרירה זמין 24/7, אבל קחו בחשבון שבשעות הלילה המחיר לגרירת אופנוע תמיד יהיה גבוה יותר. 

אם השירות מספיק מקצועי, הגרר גרירה יגיע אליכם תוך 30 דקות מהתקשרות אליו. עם זאת, יש לקחת בחשבון זמן המתנה של כשעתיים ועד שלוש שעות. בחלק מהמקרים, אם למשל מדובר במיקום מאוד מרוחק ולא נגיש לכבישים, תצטרכו להמתין לגרר שעות ארוכות ועד יום עבודה שלם. 

מהו שירות סיוע בדרכים לאופנועים?

גרירת אופנוע היא אינה משימה קלה כמו שהיא נשמעת. זה דורש ציוד מיוחד וידע כדי לעשות זאת. בתוך כך, שירות סיוע לאופנועים הינו שירות המעניק לרוכבי אופנועים את הכלים והמומחיות הדרושים לתחזוקת האופנועים שלהם.

רוכבי אופנועים נמצאים לרוב על הכביש לפרקי זמן ארוכים, לפעמים לבד ולפעמים עם חברים. הם צריכים לוודא שיש להם מספיק דלק, מים וחלקי חילוף כדי להבטיח את שלומם. כאן שימושי שירותי סיוע לאופנועים. אם מתגלה תקלה במהלך הרכיבה, בחלק מהמקרים ניתן לפתור אותה מבלי שיהיה את הצורך לגרור את האופנוע למוסך. 

טיפים למציאת חברת גרירה לאופנוע 

גרירת אופנועים היא שירות הכרחי שיכול לעזור לרוכבים תקועים. עם זאת, לא תמיד קל למצוא שירות סיוע בדרכים שיהיה מספיק יעיל ומהיר בהגעתו. החדשות הטובות הן שיש שירותים זמינים ברוב הערים שיכולים לעזור לכם בתהליך. אם אתם מחפשים חברת גרירה שתוציא את האופנוע או הקטנוע שלכם מהתעלה או מהצד של הכביש, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את החברה הנכונה. 

קודם כל, חשוב שתהיה לכם הבנה ברורה לאיזה סוג שירותים האופנוע או הקטנוע שלכם צריכים. זאת, כדי שתוכלו למצוא חברה שמציעה את השירותים המדויקים לכם. חלק מהחברות מתמחות בגרירה, בעוד אחרות מתמחות בחילוץ ופתרון תקלות בדרכים. עוד חשוב לזכור כי, גרירת אופנוע היא מיומנות הדורשת תרגול רב ועלולה להיות מסוכנת למדי. מטבע הדברים, עדיף למצוא חברה המתמחה בחילוץ וגרירת אופנועים ושיש לה לפחות 5-10 שנות ניסיון בענף. חברת הגרירה צריכים להיות בעלי ניסיון בתחום ולדעת איך להתמודד עם כל מצב. כדאי גם לוודא שיש לגרר ביטוח עבור המכוניות, המשאיות או הציוד שהוא גורר. ולבסוף, אם אתם מחפשים חברה המציעה שירותי גרירת אופנועים, עדיף להתקשר ולשאול חברות שונות מה המחירים שלהן לפני קבלת ההחלטה.

המלצת השוואת מחירים בין חברות גרירה המלצת השוואת מחירים בין חברות גרירה 

אם יש לכם אופנוע או קטנוע תקוע, חשוב להשוות מחירים בין חברות גרירת אופנועים לפני שבוחרים את המתאימה לכם. ישנן סיבות רבות לכך שכדאי להשוות מחירים בין חברות גרירה לאופנוע. אחת החשובות שבהן היא להבטיח שאתם מקבלים את העסקה הטובה ביותר עבור האופנוע שלכם ולא משלמים יותר מדי עבור שירותי גרירת אופנועים. 

בעת השוואת מחירים, חשוב לקחת בחשבון את כל ההיבטים של תמחור השירות, כמו זמן קבלת השירות והזמינות של חברת הגרירה. אם חברת הגרירה אומרת לכם שהיא עמוסה ולא תוכל להגיע בשעות הקרובות, נסו לקבל הצעות מחירים מחברות גרירת אופנועים אחרות. מטבע הדברים, חשוב להשוות מחירים מכיוון שחברות אלו משתנות בשירותים ובמדיניות שלהן. זה חשוב גם כי רוב החברות גובות הרבה כסף עבור אותו שירות, ככה שאתם צריכים לשלם בדיוק על מה שאתם מקבלים. 

קבלו הצעה מחברת הביטוח שלכם 

חשוב לדעת מה עלות שירות גרירת הרכב שלכם לפני שאתם צריכים אותו ואילו צעדים עליכם לנקוט כאשר אתם תקועים בצד הדרך. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתקשר לחברת הביטוח שלכם כדי לקבל הערכה. לא פעם, חברות הביטוח מודיעות שהגרר יגיע בטווחים של שעות המתנה ארוכות. במקרים אלו, גם אם יש לכם ביטוח גרירת אופנועים, לעיתים יהיה עדיף לשלם מכיסכם על גרירה פרטית ולנסות לקצר את התהליכים ואת ההמתנה. 

חברות גרירה מציעות שירותים שונים במחירים שונים, לכן הקפידו לשאול על התעריפים שלהן לפני שמזמינים את הגרירה. ככל שתקפידו לקבל יותר פרטים לפני הזמנת הגרר, ככה תוכלו לחסוך יותר שקלים בכיס. 

כל היתרונות של שירות גרירת אופנועים 7\24 

בישראל יש שפע של משאיות גרר ושירותי חילוץ הזמינים 24/7. אם האופנוע שלכם תקוע בצד הדרך, עדיף להתקשר לאחד מהשירותים האלה לסיוע לפני שתנסו משהו בעצמכם. אבל קחו בחשבון, שירותים אלו יכולים להיות יקרים – גרר ממוצע עולה בסביבות 250 ₪ (המחיר ההתחלתי בד"כ 80 ₪ אבל משתנה בהתאם לנסיבות המקרה שלכם). 

בסופו של דבר, שירות גרירת אופנועים 7\24 מספק כיסוי תמיד ויכול לשמש כל אחד, בין אם יש לכם אופנוע קל או כבד, או אולי בכלל קטנוע. שירות מסוג זה אמין יותר מכל אפשרות אחרת, מכיוון שלוקח לו פחות זמן להגיע בד"כ. אמנם הוא קצת יותר יקר, אבל בד"כ זריז יותר. 

גרירת אופנועים
Picture of ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.