גרר בזול 

גרר בזול גרר בזול הוא שירות שניתן להשתמש בו כדי לעזור לאנשים שזקוקים לחילוץ רכבים, גרירה במקרה של תאונה, כשלים מכאניים ועוד. מאמר זה יספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על איך התהליך של הזמנת גרר עובד. נעבור על הסוגים השונים של משאיות גרר, היכן ומתי יש להשתמש בהן, ומהם כמה גורמים מרכזיים להחלטה לאיזה סוג משאית יעבוד הכי טוב עבור המצב שלכם.

אם המכונית שלכם מתקלקלת ברחוב סואן או סמוך לזירת תאונה, ייתכן שהיא לא תהיה בטוחה עבורכם או עבור כל אדם אחר בסביבת המכונית. עד שהיא נגררת משם על ידי נהג גרר מקצועי, חשוב לסמן את הזירה בה הרכב תקוע. ע"פ החוק בישראל, יש להציב תמרור משולש אזהרה לפני הרכב התקוע. כעת, לאחר שסימנתם את הרכב, הגיע הזמן להזמין גרירת רכב בזול.

האם משאית גרר מספקת גם שירות תיקונים בדרכים?

גרר הוא רכב או משאית המשמשת למשיכת רכב אחר או להובלתו למוסך תיקונים, אזור אחסון או יעד אחר. במקרים מסוימים, משאיות גרר מצוידות גם בכלים מיוחדים לתיקוני דרך. כמו כן, גרר הוא לא רק למכוניות – הוא יכול לשמש גם לאופנועים, קרוואנים, קטנועים, אופנועים ועוד. 

במקרה של תאונה או כשל מכני, חשוב לציין בפני חברת הגרירה את מצב הרכב ואת סוג הבעיה שאתם מתמודדים איתה. באופן זה, שירות גרר בזול יוכל להתאים לכם את מה שאתם צריכים – גרר או סיוע בדרכים הכולל תיקונים. 

מהם היתרונות בהזמנת גרר בזול?

ישנם יתרונות שונים הקשורים בהזמנת גרר בזול, בעוד שחברות גרירה מקצועיות מציעות מגוון הטבות ללקוחותיהן. הצוותים מסוגלים לספק שירותים במחיר זול יותר מאשר חברות אחרות, והם גם מציעים שירות לקוחות טוב יותר מחלק מחברות הגרירה שעשויות לגבות דווקא מחירים גבוהים. 

כמו כן, חלק מהיתרונות שתוכלו לקבל משכירת חברת גרר מקצועית כוללים: 1) החברה מציעה לכם שירותי גרירה בזול 24/7, כך שאם הרכב שלכם מתקלקל במהלך הלילה, עדיין תוכלו לקבל עזרה במיידי. 2) החברה מתחייבת שמכוניתך תוחזר במצב כפי שהיה לפני התקלה. 3) חברת גרירה בזול תדע כיצד לגרור את הרכב שלכם מבלי לגרום לו לנזקים מיותרים. 4) זמן תגובה מהיר והגעה מהירה למקום בו הרכב תקוע. 

טיפים למציאת חברת גרר בזול 

כאשר אתם מזמינים חברת גרר מקצועית, אתם צריכים להיות בטוחים שהיא מנוסה, אמינה ובעלת רישיון. קודם כל ודאו זאת, ולאחר מכן ודאו שהיא יכולה להגיע במהירות ובזול. כמו כן, אם יש צורך בכך, בדקו את מספר הרישיון של החברה מול רשם (איגוד) החברות הישראלי. בנוסף, ודאו כי לחברה יש ביטוח והיא מוסמכת לפעול באזורכם.

תמיד יהיה חשוב לוודא שיש לחברת הגרירה מספיק צוות וכלי רכב מתאימים כדי לטפל במצבי חירום מכל הסוגים. לבסוף, יהיה חשוב לברר אם החברה עובדת בקרבתכם בד"כ, כדי שלא תצטרכו להמתין שעות רבות עד הגעת משאית גרר בזול. ומבחינת החיסכון בכסף, אם אתם צריכים לגרור את המכונית, תרצו למצוא חברה שמציעה את המחירים הזולים ביותר. כדי לעשות זאת, אתם צריכים להשוות בין חברות שונות ולראות מי מציעה את העסקה הטובה ביותר.

האם לכל הנהגים יש ביטוח גרירה לרכבהאם לכל הנהגים יש ביטוח גרירה לרכב?

לא חובה על נהג הרכב שצריך להיגרר להיות בעל ביטוח גרירה, אלא מומלץ מאוד. במילים אחרות, ביטוח גרירת רכבים אינו נרכש ע"י כל סוגי הנהגים. יש כאלו שיעדיפו אותו, בעוד שאחרים יעדיפו להימנע מלשלם על ביטוח גרירה וחילוץ, סיוע בדרכים וכו'. 

ביטוח גרר יכול לכסות מגוון מצבים כמו גרירת רכבכם, מתן סיוע בצד הדרך, או אפילו כיסוי הוצאות משפט בחלק מהמקרים – אם הייתם מעורבים חלילה בתאונה. התשובה הקצרה היא לא. עם זאת, תמיד מומלץ לעשות ביטוח למקרה של תאונה או תקלה מכנית. גרירת וחילוץ רכבים במקרה של תאונות ותקלות או תקלות מכאניות, סיוע בדרכים ועוד הם כל השירותים אותם ניתן לספק על ידי חברת גרר שיש לה הסכם עם ספק הביטוח של החברה.

כמה זמן לוקח עד שחברת גרר בזול מגיעה?

זמן ההגעה של חברת גרר תלוי במיקום בו הרכב שלכם עומד ובסוג הרכב אותו יש לגרור, בהתאם לתנאי מזג האוויר, העומסים של הפקקים בכבישים ועוד. אם למשל אתם תקועים בשטח וללא גישה לכבישים, תצטרכו לציין זאת בפני חברת הגרירה מכיוון שהיא תצטרך לשלוח רכב גרר שיכול לנסוע בשטח, מה שיצריך גם זמן הגעה ארוך יותר. 

אמנם התשובה תלויה במיקום ובפרמטרים נוספים, אך רוב החברות יגיעו תוך שעתיים-שלוש, לעיתים גם יותר. אם אתם תקועים עם הרכב במרכז הארץ, זמן ההגעה של גרר בזול תמיד יהיה קצר יותר. אם אתם תקועים בדרום או בצפון, קחו בחשבון שייתכן שייקח לחברת הגרירה כמה שעות טובות עד שהיא תגיע אליכם. הקפידו לוודא מראש את זמן ההגעה של משאית הגרר, כך שלא תצטרכו לעמוד ליד הרכב שעות. 

השוואת מחירים בין חברות גרירת רכבים

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי להשוות בין חברות גרר בזול. במילים פשוטות,  חשוב שתקדישו זמן להשוואת מחירים על מנת שתוכלו לקבל את הדיל הטוב ביותר. אם אתם יודעים כמה חברות גרירה גובות עבור השירותים שלהן, אז זה יעזור לכם למצוא את החברה המשתלמת ביותר עבור הצרכים שלכם.

ישנן דרכים רבות לברר על חברה לפני שמתקשרים אליה לקבלת שירותים, אך השוואת מחירים היא אחת הדרכים הקלות ביותר. תוכלו לערוך השוואות מחירים בין חברות גרירה בזול דרך פורטלים אינטרנטיים, בפלטפורמות החברתיות וכו'. לאחר ההשוואה תוכלו לפעול נכון יותר מבחינה צרכנית. 

גרר בזול 
ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.