גרר 24 שעות

גרר 24 שעותאף אחד לא רוצה להיתקע באמצע הדרך. במיוחד אם זה קורה בלילה או בשבת או חג. במצבים האלה אנחנו מרגישים שאין לנו למי לפנות מאחר שרוב אנשי המקצוע נותנים שירות בשעות היום ובימי חול בלבד. אך בנוגע לשירותי גרירה המצב שונה. קיימות חברות רבות המעניקות שירותי גרר 24 שעות. על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו גרר 24 שעות?

קיימות חברות גרירה שעובדות 24 שעות ביממה ויכולות להעניק לכם סיוע בכל שעה במהלך היממה. בדרך כלל, במיוחד אם נתקענו באמצע הדרך, נצטרך לקבל שירותי גרירה באופן מידי. אף אחד לא רוצה להיתקע בשולי כביש, באמצע הלילה או אפילו במהלך היום, כאשר רכבים נוסעים מסכנים את חייו ואת הרכב שלו. לכן, לפני שאנחנו בוחרים חברת גרירה חשוב לוודא מה הזמינות שלה והאם היא יכולה להעניק לנו סיוע מידי. לכן, על מנת שתוכלו לקבל עזרה גם בלילה וגם בשבת או בחג, חפשו אילו חברות גרירה עובדות 24/7. כך תוכלו לקבל שירות בכל שעה משעות היום ובכל יום, כולל שבתות וחגים.

 

גרר 24 שעות- שירותי גרירה ודרך

מלבד לכך שמומלץ לבחור בגרר שעובד 24 שעות ביממה, מומלץ לבחור בגרר שמעניק שירותי גרירה ושירותי דרך. 

אז מהם שירותי גרירה?

שירותי גרירה הם שירותים שניתנים במטרה להוביל כלי רכב קטנים או גדולים שנתקעו מסיבות שונות. על ידי שירותי גרירה, ניתן להוביל את הרכבים לכל יעד שתבחרו. שירותי גרירה מתבצעים על ידי חברות גרירה או אנשים פרטיים על ידי רכבים מתאימים שיכולים להעמיס או לגרור רכבים, בצורות שונות, על מנת להוביל אותם למקום הנדרש. 

ומהם שירותי דרך?

לעומת שירותי גרירה, שירותי דרך הם שירותים בהם אתם מקבלים תיקונים קלים באמצע הדרך. כלומר, לא תאלצו להמתין לגרר שיגרור אתכם למוסך, אלא תוכלו לקבל תיקונים קלים באמצע הדרך שיוכלו לעזור לכם להמשיך בנסיעה בכוחות עצמכם. בדרך כלל מדובר בתיקונים כמו התנעת הרכב, החלפת גלגל וכדומה. כמובן שבמקרה הצורך ניתן יהיה לחלץ את הרכב ולגרור אותו למוסך. מדובר בשירות די פשוט שניתן על ידי חברות גרירה רבות. בדרך כלל חברת גרירה משתפת פעולה עם ספק שירותי דרך וכך על ידי שיחת טלפון ופירוט התקלה אתם יכולים לדעת האם שירותי דרך יעזרו. 

ההמלצה שלנו, היא לבחור בגרר שיכול להעניק לכם את שני השירותים הללו, שירותי גרירה ודרך. כך תוכלו לקבל את השירות המתאים לכם בזמן המתאים לכם, שמתאים לתקלה של הרכב ולסוג הרכב. 

גרר 24 שעות- סוגי רכבי גרר

קודם כל יש לקחת בחשבון שקיימים סוגים שונים של רכבי גרר ולכן עלינו להכיר אותם ואת ההבדלים ביניהם על מנת שנוכל לבחור בזה שמתאים לרכב שלנו. לדוגמא, קיימים רכבי גרר שמעלים את הרכב על משטח הרמה על ידי מנוף, יש כאלה שמרימים על ידי כבל גרירה חשמלי ויש כאלה שגוררים את הרכב כאשר הוא נוסע על הגלגלים האחוריים שלו. 

לכן, אנו ממליצים לוודא איזה סוג רכב גרר יתאים לרכב שלכם ולבעיה שלו. כלומר, אם אתם מזמינים שירותי גרירה לרכב שעבר תאונה, ברוב המקרים יהיה מומלץ להזמין רכב גרר בו מרימים את הרכב על משטח הרמה. הסיבה לכך היא שלאחר תאונה פעמים רבות יהיה קשה לעגן את הרכב לגרר שמבצע גרירה של הרכב ולא הרמה שלו. כמו כן במקרים בהם הרכב נפגע גם בחלקיו האחוריים לא ניתן יהיה לגרור אותו על הגלגלים האחוריים שלו. 

לכן חשוב מאוד לדבר עם חברת גרירה ולתאר לה בפירוט את התקלה של הרכב ואף לשלוח להם תמונות של הרכב ממספר זוויות, על מנת שהם יוכלו לדעת איזה סוג רכב להפנות אלינו והאם יש להם סוג רכב כזה, שכן לא כל חברת גרירה עובדת עם כל סוגי רכבי הגרר שקיימים.

 

גרר 24 שעות- כמה זה עולהגרר 24 שעות- כמה זה עולה?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי מאחר והתשובה תלויה בגורמים שונים שמשפיעים על המחיר. הגורם הראשון הוא כמובן זמן הגרירה. מתי נתקעתם? האם אתם צריכים שירותי גרירה באמצע הלילה או במהלך היום? האם נתקעתם בשבת או בחג או ביום חול? כל אלה ישפיעו על המחיר. כמובן ששירותי גרירה בלילה או בימי שבת וחג יהיו יקרים יותר מאשר גרירה במהלך יום חול בשעות הצהריים או הבוקר. לכן, כאשר אתם עובדים עם גרר 24 שעות, עליכם לקחת בחשבון שלזמן הגרירה תהיה השפעה משמעותית על המחיר. 

מלבד לגורם זה יש גורמים נוספים שמשפיעים על המחיר כמו מיקום גאוגרפי ומרחק הגרירה. המחיר עבור גרירת רכב שנמצא במרכז לא תעלה כמו גרירה של רכב שנתקע סמוך לאילת או ברמת הגולן. כמו כן, אם נתקעתם סמוך לאילת ואתם רוצים לגרור את הרכב לאילת, מרחק הגרירה לא יהיה משמעותי. מצד שני אם אתם רוצים לגרור את הרכב חזרה למרכז או לצפון הארץ למוסך הקרוב לבית שלכם, שירותי הגרירה יעלו בהתאם למרחק הגרירה. 

ריכזנו לכם ממוצע מחירים- 

  • גרירת רכב פרטי עד ל-10 ק"מ- המחיר ינוע בין 100 ל-300 שקלים. 
  • גרירת רכב פרטי בין 10 ל-30 ק"מ- המחיר ינוע בין 300 ל-500 שקלים. עבור כל קילומטר נוסף יש להוסיף 10 שקלים. 
  • גרירת אופנוע בתוך העיר- המחיר ינוע בין 150 לבין 200 שקלים.
  • גרירת רכב מסחרי עד ל-10 ק"מ- המחיר ינוע בין 200 ל-400 שקלים. 
  • גרירת רכב מסחרי עד ל-30 ק"מ- המחיר ינוע בין 400 ל-600 שקלים. 
  • גרירת משאית מעל 3.5 טון עד 30 ק"מ- המחיר ינוע בין 700 ל-900 שקלים. עבור כל קילומטר נוסף יש להוסיף 15 שקלים. 
  • תוספת על קריאה לגרר בשעות הלילה או בימי שבת וחג- בין 120% ל-175%. 
גרר 24 שעות
ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.