הזמנת גרר

הזמנת גררמאמר זה הולך לספק לכם מידע על איך להשיג גרר למקרה שצריך לגרור את הרכב שלכם, הקטנוע או האופנוע. הצעד הראשון הוא להתקשר לחברת הגרר. החברה תבקש את יצרן הרכב, הדגם ומספר לוחית הרישוי. כמו כן, על החברה לבקש מידע ליצירת קשר כדי שיוכלו להגיע אליכם כאשר הגרר מגיע.

לאחר פנייתכם לחברת הגרר, הם ישלחו נציג שייצא ויעריך את מצבכם, במקרה הצורך גם יגרור אתכם. הם עשויים לבקש מכם להראות להם היכן נמצאת המכונית או לצלם אותה מזוויות שונות כדי לזהות אותה ביתר קלות. השתדלו לעזור לחברת הגרר לעזור לכם, ספקו לנציגי החברה את כל הפרטים הנדרשים על הרכב, מהות התקלה, דרישות מיוחדות לגרירה (כמו במקרים שהרכב תקוע בתעלה) ועוד. בימינו גם אפשרי לשלוח נקודת ציון דרך גוגל. כך תוכלו לוודא הזמנת גרר מהירה ויעילה במיוחד. 

מה צריך לדעת על הזמנת גרר?

אם נתקעתם בצד הדרך, חשוב לדעת מה לעשות. אם חלילה התרחשה תאונת דרכים, ראשית, עליכם להתקשר 100 לשירותי חירום. אם 100 אינו זמין, עליך להתקשר לחברת הגרירה המקומית שלכם וכן לשירותי אמבולנס במקרה הצורך. אם לא מדובר בתאונה, חפשו בראש שקט חברת גרירת רכבים ושמרו על רוגע. 

אם אתם נמצאים במצב שבו הרכב שלכם תקוע בבוץ, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים גרר. למשל, לא כל משאיות הגרר מסוגלות לנוע והתנייד בתוך בוץ, ככה שחשוב לעדכן על כך מראש את חברת הגרירה. הדבר הנוסף הוא לברר האם לחברת הגרר בה תרצו להשתמש יש חוזה עם חברת הביטוח שלכם. אם לא, אז אתם עלולים להישאר ללא אפשרויות להחזר כספי. דבר נוסף הוא, לברר האם לחברת הגרר יהיה בהישג יד את הציוד הדרוש לסוג הרכב שלכם.

בדקו את החוקים לגבי השארת רכב תקוע בשולי הדרך

אולי אתה לא יודע את זה, אבל ישנם כללים מסוימים החלים בעת הזמנת גרר. הכללים האלה משתנים ממדינה למדינה ואפילו מעיר לעיר, אז ודאו שאתם מבינים אותם לפני שאתם עושים משהו אחר כמו לגרור בעצמכם את הרכב שלכם.

ברוב הערים והאזורים בארץ, לא חוקי להשאיר את הרכב תקוע בשולי הכביש. זה יכול לגרום לסכנות, תאונות, הסחות דעת של נהגים ועוד. כמו כן, השארת הרכב בצידי הדרך יכולה להוביל לכך שיפרצו לכם אותו ויגנבו את הרכב. 

תקלות ברכבים שיכולות להצריך גרירה 

ישנן סיבות שונות ומגוונות שיכולות להצריך הזמנת גרר רכבים, כמו למשל התחממות יתר של המנוע, התפוצצות צמיג, רכב תקוע בתעלה או בבוץ, רכב בוער, כאשר הרכב חוסם את התנועה ועוד. במקרה של תקלה ברכב, ייתכן שיהיה עליך לקחת אותו למוסך לתיקון. עם זאת, לעיתים המוסך נמצא במרחק גדול ממקום הגרירה, מה שיצריך הזמנת גרר למוסך שלכם. כלל אצבע הוא, שככל שהמרחק גדול יותר ליעד הגרירה, ככה המחיר של הזמנת גרר יהיה יותר גבוה. 

כמו כן, גרירת רכבים עשויה להיות נדרשת גם כאשר יש נזילת דלק, בעיה בבלמים, תאונת דרכים, כשל מכאני של היצרן ועוד. בין אם מדובר על מקרה זו אחר, שימו לב שיש לכם גם גרירת רכבים 7\24 בכל שעות היממה. 

כמה עולה הזמנת גררכמה עולה הזמנת גרר?

במקרים מסוימים, המחיר של הזמנת גרר יכול להיות יותר ממה שהייתם מצפים. עלות הזמנת גרר משתנה בהתאם לסוג הרכב ומיקומו, סוג הבעיה שיש לכם ברכב, מצב מצג האוויר והשעה ביום, מצב העומס בכבישים ועוד. 

שירותי גרירה אינם מאוד יקרים. בהתאם למיקום ופרמטרים נוספים, מחיר הזמנת גרר עשוי לנוע בין 150 ש"ח ל-550 ש"ח. אפשר גם למצוא חברות גרירת רכבים במחירים של 100 ₪ בערך, אבל לא תמיד יהיה כדאי לקבל את השירות הכי זול שתמצאו. אתם צריכים להסתייע בחברת גרירת רכבים שיודעת מה היא עושה, ככה שהיא לא תרחיב את הנזק הנגרם לרכב שלכם. 

למה חשוב להסתייע בחברת גרירה מקצועית?

לאנשים שאינם יודעים הרבה על חילוץ וגרירת רכבים, ואין להם את הכלים לבצע זאת בעצמם, חשוב להיעזר בחברה מקצועית. לחברות אלו יש את הידע והניסיון שיכולים לעזור לכם לבצע את העבודה מבלי שייגרם נזק נוסף לרכב שלכם.

ישנם יתרונות רבים בהזמנת חברה מקצועית, כמו שהם יוכלו לעשות הכול במכה אחת, יהיה להם את כל הציוד הדרוש, והם יוכלו לספק לכם הערכה ברורה לפני ביצוע כל עבודה. בשורה התחתונה, חשוב להיעזר בחברת גרר מקצועית כי היא יכולה להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. יש להם אנשי מקצוע מאומנים מצוידים ומנוסים בטיפול במשאיות גרר, מכוניות, רכבי שטח וסוגים אחרים של רכבים תקועים. אנשי הצוות יכולים להציע לכם את השירותים הדרושים לכם בזמן וללא כל אי נוחות מצדכם. 

למה כדאי לקבל מספר הצעות מחיר לגרירת רכב?

מחירו של גרר משתנה בהתאם לסוג הרכב, המיקום, המרחק מתחנת השירות הקרובה וגורמים נוספים. אם אינכם רוצים להוציא יותר מדי כסף על חילוץ או גרירה של רכבכם, חשוב לקבל מספר הצעות מחיר כדי שתוכלו להשוות מחירים.

גרירת רכב היא משימה לא פשוטה. יכול להיות קשה להשוות בין הצעות המחיר לגרירת רכב ולקבל את העסקה הטובה ביותר. עם זאת, חשוב שתבצעו השוואות, ועושים זאת בימינו ממש בקלות. אתם יכולים להשתמש ברשת ובאתרי פורטלים כדי להשוות מחירים עבור הזמנת גרר. לאחר קבלת מס' הצעות מחיר, תוכלו להזמין גרירת רכב במחיר הנכון לכם והמתאים למצב בשוק. הרבה אנשים נרתעים מלקבל מספר הצעות מחיר לגרירת רכב כי הם חושבים שזה ייקח זמן. עם זאת, כדאי לקבל מספר הצעות מכיוון שתגלו אם קיימות אפשרויות זולות יותר זמינות בשוק שיכולות לחסוך לכם כסף.

הזמנת גרר
ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.