גרר פרטי

גרר פרטייש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים חברת גרר פרטית. אם וידאתם שאינכם מבוטחים, כעת הגיע הזמן לבחון מקרוב את סוגי השירותים של חברה הגרירה, המחירים שלה וכל מה שבין לבין. לפניכם מידע שיעזור לכם בעת הזמנת גרר פרטי. 

אם אתם רוצים לשכור חברת גרר פרטי, יש הרבה דברים שישפיעו כמה זה יעלה וכמה זמן ייקח לחברה לאסוף את הרכב שלכם. לכל חברת גרירה פרטית יש מערכת חוקים ותקנות משלה שהיא עוקבת אחריהם, שיכולים להשתנות בהתאם לחברה וסוגי שירותיה. ייתכן שחברות מסוימות לא גובות כמו חברות אחרות, ולכן חשוב להשוות תעריפים לפני העסקתן. אם כך, רגע לפני הזמנת גרר פרטי תערכו השוואת מחירים באינטרנט. בואו נבין כיצד עושים זאת. 

טיפים לזירוז גרר פרטי ואיתור חברת גרר פרטי 

כאשר אתם זקוקים לגרר, חשוב לבצע השוואת מחירים בין חברות גרר פרטיות. חברות גרר פרטיות גובות תעריפים שונים עבור שירותים שונים, וזה יכול להיות די מבלבל כאשר מנסים להשוות בין ה"גרריסטים" השונים. המלצה מאיתנו, תערכו השוואת מחירים בין חברות גרר פרטיות. תוכלו להסתייע במגוון ענק של פורטלים אינטרנטיים עבור המשימה הזאת. 

בכל הנוגע לשירותי חברת גרר פרטית, יש לזכור שני דברים עיקריים – סוג הרכב והמרחק של המוסך מהמיקום שלכם. מעבר לכך, חשוב לבדוק מה מצב התנועה, מזג האוויר וכל דבר אחר שעשוי יהיה לגרום לעיכוב הגרריסט. אם אתם מקבלים מספר הצעות מחיר, הקפידו לעדכן את חברות הגרר בכל הפרטים האלו, ככה שתוכלו לקבל הצעת מחיר נכונה למצבכם ולנסיבות שלכם. 

אם יש לי וו גרירה ברכב, אפשר לגרור לבד?

אם אתם נוהגים ברכב שיש לו וו גרירה, מבחינה חוקית יש תוכלו להשתמש בכך כדי לגרור את המכונית שלכם ו/או רכב אחר מכל מרחק. עם זאת, האם כדאי לכם? ובכן, אם תשאלו אנשי מקצוע הם יגידו לכם שלא ממש כדאי. מדוע? מכיוון שגרירת רכב שאינה מבוצעת נכון יכולה להוביל לנזקים משמעותיים ברכב, לעיתים גם סכנה לאנשים. 

כמו כן, קחו בחשבון שגרירה ללא ניסיון היא בהחלט מסוכנת. הרכב יגיב אחרת, ההיגוי ירגיש לכם שונה ועדיף שלא להתנסות בכך אם אין לכם ידע בתחום. על מנת למנוע את הסיכון להיקלע לתאונת דרכים בזמן שאתם גוררים רכב אחר ללא כל ניסיון, עדיף להזמין חברת גרר פרטית. חברות גרר פרטי יעילות יותר מאשר אנשים פרטיים עם וו גרירה. יש לחברות הגרירה ציוד מיוחד וניסיון שהופך אותן לאמינות יותר מאשר נהגים שבמקרה מותקנת להם וו ברכב. יש להם גם כיסוי ביטוחי טוב יותר והם יכולים לספק שירות 24/7 ללקוחותיהם. חשוב להעסיק חברת גרר פרטית מכיוון שהיא עברה הכשרה כיצד להתמודד עם מצבים שונים שעלולים להיווצר במהלך עבודתה, כגון תאונות, תקלות ומקרי חירום רפואיים.

כמה עולה להזמין גרר פרטי?

אם אתם צריכים לגרור את המכונית שלכם ממקום מסוים למקום אחר, זה יכול לעלות בין 100 ₪ ל-550 ₪ ומעלה, תלוי במקרה שלכם ובנסיבות מסביב. מחיר הגרר מושפע מהאזור ממנו נגרר הרכב וגם מסוג הרכב שהיה מעורב באירוע. כמו כן, אם למשל יש סופת גשמים ועומסים בכבישים, הזמנת גרר פרטי תעלה לכם כנראה יותר מהמחיר הממוצע בשוק בימים רגילים. 

כדי לגרור רכב יש צורך בגרר המצויד בכננת, משאית גרירת רכבים, משאית עם רמפה לחילוץ רכבים וכדומה. עלות הגרירה מתחילה ב-150 ₪ בדרך כלל עבור רוב המכוניות, אך היא יכולה להגיע עד ל-1,500 שקלים עבור כלי רכב גדולים וכבדים, לעיתים גם יותר. 

כיצד ניתן להוזיל מחירי גרירת רכבכיצד ניתן להוזיל מחירי גרירת רכב?

במקרים מסוימים, כמו במקרה של תאונה או תקלה במכונית, יכול להיות לנהגים קשה למצוא גרר שייצא לחלץ את רכבם במהרה. המשמעות היא שלעיתים קרובות נהגים תקועים וצריכים לשלם מחירים גבוהים עבור שירותי גרירה מכיוון שאין להם אפשרות אחרת.

על מנת להוזיל את העלות של גרירת רכב, עלינו לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

1) המרחק שהגרר צריך לגמוע. 

2) הזמן שלוקח לגרר להגיע.

3) סוג הרכב שלכם והמשקל שלו.

4) מה מצב הרכב?

5) מה השנתון של הרכב?

6) האם זה מצב חירום?

7) האם יש גרר בקרבת מקום או שצריך לשלם עבור גרר פרטי במיוחד?

8) האם יש עמלות נוספות שצריך להיות מודעים אליהן?

זכרו, מחירי גרירת רכב משתנים בהתאם לסוג הרכב, מהיכן הוא נגרר, וכמה זמן לוקח לגרר להגיע. ישנן דרכים רבות להוזיל את מחירי הגרירה לרכב. דרך אחת היא באמצעות האינטרנט, שעוזר לכם למצוא גרר או מוסך סמוך למקרה חירום. כמו כן, תוכלו להשוות מחירים בין חברות גרר פרטי שונות ולבחור בזו שמציעה לכם את העסקה הטובה ביותר.

מה זמן ההמתנה הממוצע לשירות גרר פרטי?

אם תזמינו גרר דרך חברת הביטוח שלכם, ייתכן שתצטרכו להמתין שעות ארוכות עד שמשאית הגג תגיע לסייע לכם. עם זאת, חברת גרר פרטית יכולה לסייע לכם בדרך כלל הרבה יותר מהר. גרר פרטי אמור להגיע תוך שעה-שעתיים, אלא אם יש עיכובים מסוימים בדרך שאין לו שליטה עליהם. 

אם מדובר ביום מאוד גשום, אולי אפילו שלג בירושלים ובצפון, קחו בחשבון שלגרר ייקח יותר זמן להגיע אליכם. כמו כן, במיקומים מרוחקים בארץ לפעמים צריך להמתין חצי יום עד יום עבודה עבור גרר פרטי, תלוי בנסיבות הספציפיות של המקרה שלכם. 

אבל גם אם זה ייקח זמן ויצריך המתנה, אם הרכב שלכם מתקלקל או עבר תאונה, עדיף להיעזר בחברת גרר פרטי. אם שקלתם לבד, אז קחו בחשבון שהזמן והמאמץ הכרוכים בתהליך משיכת הרכב עם וו גרירה הם משמעותיים יותר מהזמן והמאמץ של התקשרות לחברת גרירת רכבים. וכידוע, זמן זה כסף. 

גרר פרטי
ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.