חברת דרכים

 

 

חברה

בין החברות הגדולות בישראל לאספקת שירותי דרך וגרירה נמצאת חברת דרכים. בשורות הבאות נראה לא רק אילו שירותים מספקת החברה ללקוחותיה, אלא גם מהו המבנה הארגוני שלה, עם אילו חברות ביטוח היא עבודת ועוד.

מבנה ארגוני והיקף פעילות

חברת דרכים הינה חברה שפועלת תחת חברה שנקראת קבוצת שחר. לקבוצת שחר, שפועלת מראשית שנות התשעים, הסדרי פעילות בנושאים מגוונים עם כל חברות הביטוח המובילות בישראל. מלבד שירותי רכב ודרך מציעה שחר פתרונות בתחומי האחזקה, שירותי רפואה ועוד.

חברת דרכים מפעילה מרכזי שירות, רכבי גרירה, מכונאים ואנשי מקצוע נוספים מתחום הרכב והתחבורה. מלבד רכבי השירות שפועלים בשטח, לחברה מערך של תמיכה טלפונית שנועד לסייע ללקוחות, אם הדבר ניתן, בצורה מהירה וללא צורך בהתערבות של רכב גרירה.

על פי דיווחי החברה, היא מספקת שירות לכרבע מיליון מנויים, מה שהופך אותה לספק שירותי דרך מהגדולים ביותר בישראל. לחברה עשרות רבות של רכבי שירות וגוררים, שפועלים מסביב לשעון. ניתן לפנות לחברה בכל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע.

פעילות מול חברות הביטוח

חברת דרכים פועלת מול כל חברות הביטוח המובילות בישראל ומספקת שירות למנויים ולמבוטחים גם יחד. השירות ללקוחות חברות הביטוח ניתן על סמך פוליסות רכב שונות, בכפוף לסוגי כיסוי מקובלים לרבות הרחבות שונות.

החברה פועלת באופן הדוק עם חברות ביטוח כגון הפניקס, מנורה הראל, כלל, ביטוח ישיר, AIG, שומרה ועוד. בנוסף, פועלת החברה באופן הדוק עם שמאים שונים שאמונים על הערכת נזקים במקרים של תאונות ותקלות.עסקים

שירותי חברת דרכים

שירותי חברת דרכים מתבססים בעיקרם על היענות לקריאת הלקוחות השונים בכל מקרה של תקלה ובעיה שמתרחשים בזמן נהיגה. לעיתים, הטיפול נעשה גם בזמן שהרכב לא מתניע בזמן שהוא חונה בחניית הבית או במקום חנייה אחר כלשהו.

באופן פרטני כוללים שירותי החברה:

  • ניידות שירות עם מכונאים – ניידות אלה מצליחות במקרים רבים לפתור תקלות בשטח, בלי שצריך לגרור את הרכב למוסך. טיפל ניתן למשל במקרה שהרכב לא מניע, לאחר תאונות קלות, בעת הידלקות של נורות תקלה וכדומה. במקרה של נזקים מהותיים יותר מתבצעת גרירה של הרכב למוסך.כביש
  • אספקת שירות של רכב חלופי – חברת דרכים מספקת גם רכב חלופי כאשר פוליסת הביטוח של הלקוח כוללת כיסוי מתאים. הרכב החלופי נמסר ללקוח בשני מצבים – מצב ראשון הוא במקרה של תאונה ומצב שני הוא מקרה של גניבת הרכב. בין היתר מספקת חברת דרכים כלי רכב ידניים, אוטומטיים וכן גם רכבים מסחריים.
  • לקוחות החברה יכולים גם ליהנות משירותים נוספים כגון החלפת גלגל, קבלת רדיו דיסק חלופי, תיקון שמשות שבורות בהתאם לכיסוי בפוליסת הרכב, שליחת מונית לאיסוף הנהג במקרה של תאונה, טיפול בטסט שנתי, איסוף הרכב והחזרתו למוסך לצורך טיפולים שוטפים ועוד.
ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.