חילוץ מכוניות

חילוץ מכוניותישנם מקרים שונים בהם המכונית שלנו נתקעה ואנו צריכים להיעזר בחילוץ מכוניות. בדרך כלל מדובר במקרים נפוצים ולא דרמטיים כלל, שניתן לפתור על ידי שיחת טלפון פשוטה לחברת גרירה מקצועית. על חילוץ מכוניות נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו חילוץ מכוניות?

חילוץ מכוניות הוא פעולה בה מחלצים כלי רכב התקוע במקום מסוים על ידי תיקון שלו או על ידי גרירה שלו. בדרך כלל חילוץ מכוניות יכלול את גרירת הרכב התקוע על ידי שירותי גרירה. מלבד לגרירתו ניתן לתקן אותו באמצע הדרך, שירות הנקרא שירותי דרך ומאפשר לרכב להמשיך לנסוע, לפחות עד המוסך הקרוב. 

חילוץ  מכוניות הוא דבר נפוץ במיוחד בטיולי שטח בהם רכבי 4×4 שנוסעים בדרכי עפר, בשדות ולעתים אף בבוץ טובעני נתקעים באמצע הדרך מסיבות שונות. כמו כן החילוץ נפוץ מאוד גם בפעילויות צבאיות בהן יש לחלץ מכונית שנתקעה או נפגעה וכן בתאונות דרכים בכבישים. 

בדרך כלל מדובר על תקלות מכאניות או חשמליות במכונית ויש לחלץ אותה מהמקום בו היא נמצאת. 

יש לקחת בחשבון כי לעתים כאשר המכונית נתקעה בשטחים לא סלולים או לא נגישים יהיה צורך לחלץ אותה על ידי רכבים בעלי מנוף או ציוד אחר שמתאים למצב. 

מהם שירותי גרירה?

שירותי גרירה הם שירותים שניתנים במטרה להוביל מכוניות קטנות או גדולות שנתקעו מסיבות שונות בדרך. על ידי שירותי גרירה, ניתן להוביל את המכוניות לכל יעד שתבחרו. שירותי גרירה מתבצעים על ידי חברות גרירה או אנשים פרטיים על ידי רכבי גרירה מתאימים שיכולים להעמיס או לגרור מכוניות, בצורות שונות, על מנת להוביל אותם למקום הנדרש. 

 

מהם שירותי דרך חילוץ מכוניות?

שירותי דרך חילוץ מכוניות הם שירותים בהם אתם מקבלים תיקונים קלים באמצע הדרך. כלומר, לא תאלצו להמתין לגרר שיגרור אתכם למוסך, אלא תוכלו לקבל תיקונים קלים באמצע הדרך שיוכלו לעזור לכם להמשיך בנסיעה בכוחות עצמכם. בדרך כלל מדובר בתיקונים כמו התנעת המכונית, החלפת גלגל וכדומה. כמובן שבמקרה הצורך ניתן יהיה לחלץ את המכונית ולגרור אותה למוסך. מדובר בשירות די פשוט שניתן על ידי חברות רבות. בדרך כלל חברת גרירה משתפת פעולה עם ספק שירותי דרך וכך על ידי שיחת טלפון ופירוט התקלה אתם יכולים לדעת האם שירותי דרך יעזרו. 

ההמלצה שלנו, היא לבחור בגרר שיכול להעניק לכם את שני השירותים הללו, שירותי גרירה ודרך. כך תוכלו לקבל את השירות המתאים לכם בזמן המתאים לכם, שמתאים לתקלה של הרכב ולסוג הרכב. 

 

חילוץ מכוניות מהם שירותי דרךחילוץ מכוניות- חברה מקצועית ואמינה

יש לקחת בחשבון כי חילוץ מכוניות הוא פעולה לא פשוטה המצריכה מיומנות גבוהה, סבלנות, יכולות טכניות, מקצועיות וידע רב. לכן, חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית ואמינה שתעניק לכם שירותים מתאימים. 

קיימות חברות חילוץ מכוניות וחברות גרירה שונות ולכן חשוב מאוד לוודא שמדובר בחברה מקצועית. המקצועיות של חברת החילוץ או הגרירה ושל האנשים שהיא מעסיקה היא אחד הדברים החשובים ביותר שיכולים למנוע נזקים למכונית במהלך החילוץ והגרירה. קיימים מקרים רבים בהם נגרמים נזקים למכוניות בעקבות חילוץ לא נכון, גרירה לא נכונה, חיבור לא נכון או העמסה לא נכונה של המכונית על הגרר. הדבר יכול לנבוע מסיבות שונות כמו חיבור נקודות עיגון לא נכונות או עיגון רופף וכדומה. 

כמו כן, שימו לב שקיימים אנשים פרטיים המחזיקים רכבי גרר או מעניקים שירות של חילוץ מכוניות. ההמלצה שלנו היא לפנות לחברה מקצועית ואמינה, בעלת ניסיון המעניקה לכם אחריות על החילוץ והגרירה. ישנם אנשים פרטיים רבים המעניקים שירותי גרירה, עובדים בצורה לא מקצועית כלל ואף מנצלים לרעה את המצב הלחוץ בו בעל המכונית נמצא.

זמינות

אחד הדברים הקריטיים ביותר כשצריכים בזמן חילוץ הוא חברה בעלת זמינות גבוהה. לכן חשוב מאוד לבדוק מה זמינות החברה והאם מדובר בשירותי חילוץ מכוניות וגרירה 24/7. קיימות חברות שעובדות 24 שעות ביממה ויכולות להעניק לכם סיוע בכל שעה במהלך היממה. בדרך כלל, במיוחד אם נתקענו באמצע הדרך, נצטרך לקבל שירותי חילוץ באופן מידי. לכן, לפני שאנחנו בוחרים חברה חשוב לוודא מה הזמינות שלה והאם היא יכולה להעניק לנו סיוע מידי. אף אחד לא רוצה להיתקע באמצע הלילה בשולי כביש חשוך או באמצע דרך עפר לא סלולה, בלי אפשרות לקבל עזרה. לכן, חפשו אילו חברות מעניקות שירותי חילוץ מכוניות 24/7 על מנת שתוכלו לקבל שירות בכל שעה משעות היום ובכל יום, כולל שבתות וחגים. 

 

 שירותים בפריסה ארצית

דבר נוסף שחשוב מאוד לקחת בחשבון כשצריכים שירותי חילוץ מכוניות הוא לבחור בחברה שמעניקה שירותי חילוץ וגרירה בפריסת ארצית. כך תוכלו להיעזר בה גם אם נסעתם במסלול הקבוע שלכם לעבודה וגם אם נסעתם לאילת או לצימר בצפון. במקרה שנתקעים עם המכונית, קשה להתחיל לחפש שירותי גרירה מקומיים. כמו כן, במידה שנתקענו במקום שרחוק מהבית שלנו, נרצה שהגרר יביא את המכונית למקום שקרוב לבית שלנו על מנת שלא נצטרך להתרוצץ ברחבי הארץ על מנת להחזיר את המכונית אלינו. לכן, על מנת שתוכלו לפנות לחברת גרירה שאתם מכירים מכל מקום בארץ ולקבל שירותי גרירה לכל מקום שתרצו, מומלץ לחפש חברה שמעניקה שירותי חילוץ מכוניות וגרירה בפריסה ארצית. כך על ידי שיחת טלפון פשוטה יגיע אליכם הגרר הקרוב אליכם ביותר.

 

חילוץ מכוניות- מחיר

דבר נוסף שאנו ממליצים לכם לבצע לפני שאתם מזמינים חברה לחילוץ מכוניות ולגרירה הוא לבצע השוואת מחירים. קיימות חברות רבות המעניקות שירותים שונים במחירים שונים. בצעו סקר שוק ובדקו מה המחירים המקובלים. כמו כן, בדקו מה כל חברה מציעה בתמורה למחיר אותו היא מבקשת. 

חילוץ מכוניות
Picture of ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.