חברת ממסי

מכונית

בישראל פועלות כמה וכמה חברות המספקות שירותי גרירה ותיקוני רכב ניידים. בין החברות הגדולות ביותר בענף זה ניתן למצוא את חברת ממסי שירותי דרך. בשורות הבאות נסקר באופן תמציתי את פעילות החברה, נראה אילו שירותים היא מספקת ועוד.

ממסי – חברה ותיקה ומוכרת

חברת ממסי נחשבת לחברה וותיקה ומוכרת ביותר לגרירה ותיקונים לרכב. לאחר שנים רבות של פעילות כחברה עצמית חל שינוי באופן פעילות החברה. בתחילת שנת 2011 החל תהליך של מיזוג בין חברת ממסי לבין תאגיד הרכב אלבר, תהליך שבו רכשה אלבר חלק ממניות ממסי. בשנת 2012 הושלם תהליך המיזוג וכיום ממסי נמצאת בבעלות מלאה של אלבר. על פי פרסומי חברת אלבר, הרחיבה בשנים האחרונות ממסי את פעילותה, ולצורך כך רכשה מספר מוסכים בעלות של כמה מיליוני שקלים.

חברת ממסי עובדת עם חברות הביטוח המובילות בישראל. בין לקוחות החברה ניתן למצוא גם אנשים שרכשו מנוי וכן גם לקוחות מזדמנים, שאינם בעלי מנוי תקף.

זמינים עשרים וארבע שעות ביממה

על פי דיווחי חברת ממסי, שירותי החברה ניתנים בפריסה ארצית, מצפון ועד דרום. השירותים ניתנים בחלקם גם מעבר לגבולות הקו הירוק, על פי אילוצים ביטחוניים. השירות ניתן בכל יום, מסביב לשעון, בוקר, ערב ולילה. המועד היחידי שבו החברה אינה מספקת שירות הוא ביום הכיפורים.

תחומי פעילות ושירות

בין תחומי הפעילות של ממסי ניתן למצוא:

  • גרירת כלי רכב – שירות זה ניתן במקרה שבו בעל הרכב איננו יכול להתניע את הרכב וגם מאמצי ממסי לבצע התנעה שכזאת לא צלחו. בנוסף, מבוצעת גרירה לאחר תאונות דרכים ובכל מקרה של תקלה שמצריכה טיפול נוסף במוסך.
  • חילוץ – לעומת גרירה, שנעשית כאשר הרכב נמצא על גבי דרך מסודרת או במקום חניה, מסופק גם שירות דומה, שנקרא חילוץ. החילוץ נעשה על ידי רכב בעל ציוד גרירה, כאשר הרכב של הלקוח ירד מהכביש עקב תאונה או תקלה.מכוניות
  • התנעה ותיקונים פשוטים – מלבד גרירת הרכב מספקת ממסי שירות של התנעה וביצוע תיקונים פשוטים במקום בו הרכב נמצא ובמידה והדבר אפשרי. ישנה אפשרות לקבל שירות של החלפת צמיג במקרה של פנצ'ר.
  • אספקת רכב חלופי – שירות חשוב נוסף שמספקת ממסי ללקוחותיה הוא אספקה של רכב חלופי במקרה הצורך. השירות נועד בראש ובראשונה למנויי החברה, למשל כאלה שרכשו פוליסת ביטוח עם כיסוי של רכב חלופי. הרכב מסופק לאחר הערכת הנזק ועל פי משך הזמן הדרוש לתיקון הרכב שניזוק. רכב חלופי מסופק גם במקרה של גניבה, על פי תקנון החברה.

בנוסף, מספקת חברת ממסי שירותים נלווים נוספים לרבות פריצת דלתות, ייעוץ בנושאים של תקלות או בעניינים משפטיים, אספקת רדיו דיסק חליפי (על פי תנאי פוליסת ביטוח תקפה), החלפת שמשות שניזוקו ונשברו, החלפת מראות שנשברו (תיקון עד בית הלקוח) ועוד.

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.