חברת פמי פריום

נהגת

חברת פמי פרימיום הינה חברת שירותים מהגדולות בישראל. החברה מספקת מגוון רחב של שירותים, ללקוחות מגוונים בכל רחבי הארץ, באמצעות פריסה רחבה של מרכזי שירות ועובדים מקצועיים.

בסקירה הנוכחית נבקש לעמוד בעיקר על פעילות החברה בתחום של שירותי חילוץ, גרירת רכבים ושירותים נלווים. בנוסף, נסקור בקצרה גם את תחומי הפעילות האחרים של החברה.

מגזרי פעילות מגוונים

לחברת פמי פרימיום כמה וכמה מגזרי פעילות. לפני שנתרכז בתחום הגרירה והחילוץ ויתר שירותי הדרך כדאי לזכור שאלה תופסים רק נפח קטן יחסית מסך פעילות החברה (במונחי מחזור מכירות ורווחיות). בין לקוחות החברה ניתן למצוא לקוחות פרטיים, עסקיים וכן גופים ציבוריים. לחברה שיתופי פעולה מגוונים על חברות כספקית שירות וקבלן משנה וכך היא משרתת מעל לשני מיליון לקוחות (באופן ישיר או עקיף).איש מקצוע

לפמי פרימיום פעילות בתחום הרפואה, לרבות רפואה פרטית, שירות למבוטחים בחו"ל, רפואה בבתי ספר והסדרים עם חברות ביטוח בנושאים אלה וגם אחרים. בנוסף, לחברה פעילות בתחומי לוגיסטיקה, אחזקות, תיקון של נזקי צנרת (כספקית שירות מטעם חברות ביטוח גדולות), תיקון מכשירי חשמל, רכש וכאמור – גרירה וחילוץ כלי רכב.

מערך שירותי רכב ודרך

את שירותי הרכב והדרך מתפעלת פמי פרימיום באמצעות שילוב בין מוקד שירות הלקוחות של החברה לבין אנשי מקצוע בעלי רקע וידע טכני. בבעלות החברה מצויים רכבי שירות שמהווים למעשה מוסך נייד כמו גם רכבי גרר ייעודיים.

עובדי החברה במגזר שירותי הרכב כוללים אנשי מקצוע כגון טכנאי שירות ומכונאים, נהגים ויועצים. בנוסף, מפעילה החברה גם רשת של מוסכים עם התמחות גם בפתרון בעיות פחחות, צבע, בעיות מכאניות ועוד.

תיקוני שטח

שירותי הרכב שמספקת פמי פרימיום כוללים התגברות על תקלות בתנאי שטח. הטיפול נעשה כאמור על ידי רכבי שירות שמאובזרים על מנת לספק מענה לסוגים רבים של תקלות נפוצות, בעיות בהתנעה, התחממות המנוע, חוסר שמן, חוסר דלק, תקרים וכדומה.

מטרת רכבי השירות היא להתגבר במידת האפשר על כל תקלה בתנאי שטח, בלי להזדקק לרכב גרר או לחילוץ למוסך. במידת הצורך, יתבצע חילוץ כאמור וגרירת הרכב של הלקוח למוסך מתאים. ישנם מקרים שבהם מספקים לנהג הנחיות טלפוניות על מנת להתגבר על תקלות שונות כך שאין צורך להמתין לרכב שירות או גרר.

שירות רכב חליפי

שירות חשוב נוסף מבית פמי פרימיום בהקשר של שירותי דרך הינו אספקה של רכב חלופי. רכב חלופי נמסר ללקוחות החברה במקרים שבהם הרכב של הלקוח נגנב או כאשר מצבו מחייב אותו להיכנס למוסך. כחלק מהשירות, מספקת פמי פרימיום גם הסעה של הלקוח במונית ממקום התאונה לביתו או לכל מקום אחר כראות עיניו.רכב

בנוסף, ניתן לקבל שירות של החלפת שמשות במקרה של שבר או סדק, שירות שניתן למנויים ללא תוספת תשלום.

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שירותי גרירה

ולדימיר ינושב שרותי גרירה. מייסד ומנהל המרכז לשירותי גרירה ושירותי דרך.
התחיל את דרכו בתור סבל שכיר, לאחר מכן עבר לעצמאות עם חברה עצמאית.
כיום ולדימיר מנהל את הפורטל במטרה להנגיש לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מידע בתחום.